Obchody XX Dnia Papieskiego w klasach I - III

Już po raz dwudziesty w Polsce obchodziliśmy Dzień Papieski - 16 października. To wydarzenie, które upamiętnia wybór Karola Wojtyły na papieża. Uczniowie klas młodszych uczcili ten Wielki Dzień. W klasie pierwszej odbyła się katecheza poświęcona Janowi Pawłowi II, dzieci poznały kilka ważnych wydarzeń z Jego życia, zrobiły samodzielnie flagę papieską oraz zaśpiewały swoje ulubione piosenki o papieżu Polaku. W klasie drugiej i trzeciej odbył się klasowy konkurs piosenki pt. "Śpiewamy dla świętego Jana Pawła II". Uczniowie przygotowali repertuar poświęcony papieżowi Polakowi i zaprezentowali przed koleżankami i kolegami w swoich klasach. Słowa zaprezentowanych utworów przypomniały nam postać Karola Wojtyły oraz Jego ogromne znaczenie dla nas Polaków.