Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

Dziś rozpoczyna się nowy rok szkolny, a kończy czas wakacyjnego odpoczynku. Minione miesiące były dla nas wszystkich egzaminem z dojrzałości obywatelskiej oraz odpowiedzialności za siebie i innych. Musieliśmy się odnaleźć w nowej rzeczywistości, do której dostosowaliśmy codzienne obowiązki. Mam nadzieję, że mimo panującej pandemii i związanych z nią obostrzeń, byliście Państwo w stanie w tym wakacyjnym okresie zdobyć wiele nowych doświadczeń, przeżyć niezapomniane chwile, odwiedzić nowe miejsca, a przede wszystkim wypocząć oraz nabrać sił do dalszej pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Ufam, że razem uda nam się przezwyciężyć ten trudny czas i już niedługo będziemy mogli znów cieszyć się normalnością.

Życzę Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom i Wam, Drodzy Uczniowie, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Wanda Patuła