Spotkanie z pedagogiem szkolnym.

Ponieważ w obecnej sytuacji w kraju, możliwości kontaktu bezpośredniego zostały nam odebrane, a może jest ktoś, kto potrzebuje porozmawiać – zapraszam do kontaktu. Czasami rozmowa o tym co nam dokucza, nazwanie uczuć i emocji, pomaga nam kształtować umiejętność radzenia sobie z nimi oraz pomaga zrozumieć nasze potrzeby w trudnej sytuacji.

Chciałabym zaproponować wszystkim tym, którzy chcieliby z takiej formy pomocy skorzystać, aby napisały do mnie przez dziennik elektroniczny, aplikację Teams lub Messenger.

Aby móc wesprzeć wszystkich będę zamieszczać w zakładce „pedagog” przydatne i ważne informacje. Jeśli są tematy, które wzbudzają szczególne zainteresowanie – proszę o przesyłanie propozycji. Zapraszam wszystkich, zarówno uczniów, jak i rodziców oraz nauczycieli do kontaktu.

Życzę wytrwałości,
Renata Grochulska – pedagog szkolny.