Powrót uczniów do nauki stacjonarnej

Szanowni Państwo

17 maja rozpoczynamy naukę stacjonarną w systemie hybrydowym, zgodnie z podanym harmonogramem. W imieniu wszystkich nauczycieli pragnę poinformować, że bardzo cieszymy się z powrotu naszych uczniów do szkoły

W tej sytuacji najważniejszą sprawą jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, a także ich integracja i komfort psychiczny. Dołożymy wszelkich starań, by nauka odbywała się w bezpiecznych warunkach i atmosferze życzliwości i zrozumienia. W najbliższych dwóch tygodniach nie będziemy organizować sprawdzianów, testów, kartkówek, odpytywać uczniów czy sprawdzać notatek. Chcemy, by uczniowie ze spokojem i bez zbędnego stresu wrócili do szkoły i w pełni cieszyli się spotkaniem z rówieśnikami, wychowawcami i uczącymi.

Wanda Patuła