Ognisko integracyjne klas VIIa i VIIb

W czwartek, 30 września po południu uczniowie klas VII a i VII b wraz z wychowawcami spędzili miło czas poza murami szkoły na wspólnym grillowaniu w Białej. Wyjazd zorganizowany został z myślą o naszych chłopcach z okazji Dnia Chłopaka. Mimo niesprzyjającej pogody, humory wszystkim dopisały i mogliśmy spędzić czas wspólnie śpiewając, bawiąc się, grając w gry towarzyskie i zespołowe. Dwie uczennice z klasy VII a obchodziły w tym dniu 13. urodziny. Złożyliśmy im życzenia oraz tradycyjne odśpiewaliśmy 100 lat, a rodzice przygotowali przepyszne torty, którymi wszyscy się delektowaliśmy. Ze smakiem zjedliśmy też pizzę oraz przygotowane na grillu kiełbaski. Czas przeznaczony na wspólne spotkanie minął zaskakująco szybko, pozostały niezapomniane wrażenia, które pozostaną z nami w długie jesienne dni.

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tej klasowej imprezy.