Konkurs Recytatorski dla klas I – III

23 listopada 2021 r. odbył się Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie. W konkursie wzięło udział 23 małych artystów. Dzieci zaskoczyły bardzo pozytywnie jury i rówieśników swoimi zdolnościami aktorskimi, piękną dykcją, wspaniałą pamięcią, a także niezwykłą wrażliwością na poezję. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale. Poziom był bardzo wyrównany. Komisja konkursowa w składzie p. dyrektor Wanda Patuła, p. Katarzyna Słyk i p. Beata Wcisło oceniała: pamięciowe opanowanie tekstu, poprawność i płynność recytacji, strój i rekwizyty oraz ogólne wrażenie artystyczne. Wyniki konkursu zostaną przedstawione na podsumowaniu projektu "Zdrowia odnowa - aktywny powrót do szkoły".

Projekt jest współfinansowany przez Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich.