Zmagania bowlingowe klas I, III i IV

W ramach projektu "Zdrowia odnowa - aktywny powrót do szkoły" realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Zdrowych Miast Polskich pod hasłem: "Dzień pustej klasy" uczniowie klas: I, III oraz IV wraz z opiekunami p. Ewą Oleksy, p. Moniką Kruk - Popielą, p. Katarzyną Słyk oraz p. Anetą Zając - Kapecką udali się do Kręgielni Azyl w Oleśnie, aby aktywnie i miło spędzić czas. Oglądaliśmy film pt. "Kaczki z gęsiej paczki" oraz graliśmy w kręgle na pełnowymiarowych torach bowlingowych. Spędzony wspólnie czas służył integracji klas, wzajemnej akceptacji, szacunku i tolerancji oraz stworzeniu odpowiednich warunków do nawiązywania przyjaźni. Każdy wychowawca klasy zyskał możliwość poznania swoich wychowanków w krótkim czasie i od innej strony, niż odbywa się to w klasie. Były to dla nas niezapomniane chwile, które będziemy długo wspominać. Uwieńczeniem naszych zmagań bowlingowych było wręczenie medali przez panią dyrektor Wandę Patułę.