#Akcja Murem za Polskim Mundurem w SP 10

Akcję "Murem za Polskim Mundurem" rozpoczęli internauci. Teraz włączyła się w nią cała Polska. Każdego dnia Polki i Polacy z całego kraju przekazują podziękowania i wyrazy wsparcia dla żołnierzy za ich trud i wysiłek. Mieszkańcy rejonów przygranicznych robią to osobiście, mieszkańcy innych części kraju przesyłają pozytywne słowa poprzez social media, natomiast najmłodsi Polacy przesyłają laurki. Nadsyłane podziękowania można liczyć już nie w setkach, a w tysiącach.

Uczniowie naszej szkoły również przyłączyli się do tej akcji, rysując kartki z podziękowaniami oraz kartki świąteczne z życzeniami dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, żołnierzy Wojska Polskiego i policjantów.

Wszystkie prace wykonane przez uczniów SP 10 zostały przesłane przez Pocztę Polską w ramach bezpłatnej przesyłki zatytułowanej „Obrońcom Granic”.