Ślubowanie klasy pierwszej.

W dniu 10 listopada 2021 r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Był to niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich wychowawczyni i rodziców. Dzieci ubrane w galowe stroje wyglądały odświętnie.

Uczniowie pięknie wystąpili w przygotowanym programie artystycznym. Z dużym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Nie zabrakło też tańca oraz gry na instrumencie.

Pierwszoklasiści ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. Pani Dyrektor Wanda Patuła poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym piórem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków,
którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.