Podsumowanie projektu „Zdrowia odnowa - aktywny powrót do szkoły!"

16 grudnia podczas Jasełek szkolnych odbyło się podsumowanie projektu grantowego „Zdrowia odnowa - aktywny powrót do szkoły!" przyznanego przez Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich.

W ramach projektu odbyły się wyjazdy na Zieloną Szkołę, wycieczki, pieszy rajd śladami „Sanguszków”, różnego rodzaju warsztaty, kręgle, spotkania przy ognisku, organizacja zajęć rozgrywek sportowych, konkurs plastyczny i recytatorski oraz spotkanie z olimpijką i medalistką MŚ w szermierce Renatą Knapik-Miazgą.

Podczas podsumowania wręczono nagrody za konkurs recytatorski i konkurencje sportowe.

Wyniki konkursu recytatorskiego dla klas I – III:
I miejsce Karol Witek kl. II
II miejsce Gabriela Wrona kl. III
III miejsce Szymon Szarek kl. I
Wyróżnienia: Szymon Sterkowiec kl. I Patrycja Kosoń kl. II Filip Plebanek kl. III

Wręczono nagrody dla Championów rozgrywek sportowych w klasach I-VIII: Milena Zając, Jakub Kruczek, Eryk Kopera, Lena Abram, Borys Bratos, Tomasz Jamka, Kamil Bielak, Albert Bielaszka, Aleksandra Faliszewska, Laura Banasik, Emilia Zając, Nikodem Osika, Wiktor Trytko, Hanna Krężel, Martyna Krężel, Kamila Derlęga, Kamila Pocica, Aleksander Rzeźnik, Kacper Gębala, Patryk Bartkowski, Emilia Cichy, Karina Ozga, Karolina Puchała, Julia Fojtar, Kamila Wolska i Hubert Bartkowski.

Gratulujemy zwycięzcom.

Pani dyrektor podsumowała działania projektu, którego założenia udało się w pełni zrealizować pomimo panującej pandemii. Przekazała uczniom w nagrodę za aktywny udział w projekcie sprzęt sportowy w postaci piłek. Wyraziła nadzieję w nadziei, że nadal będą aktywni.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Zdrowych Miast Polskich za przyznanie grantu.