Rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu 1 września 2021 r. rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się mszą świętą w Kościele parafialnym o godz. 8.30. Następnie uczniowie pod opieką wychowawców przejdą do szkoły, aby zapoznać się z planem lekcji oraz wytycznymi na bieżący rok szkolny

Ze względu na zagrożenie epidemiczne i mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego uczniów i pracowników szkoły uczniowie obowiązkowo muszą zdezynfekować dłonie po wejściu do budynku. Dzieci muszą mieć zasłonięte usta i nos (ściągają je w pomieszczeniach klasowych). Rodzice oczekujący na uczniów, muszą pozostać przed budynkiem szkoły. Wyjątek stanowią tylko rodzice uczniów klasy I.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Klasa Wychowawca Nr sali
Klasa I p. Katarzyna Słyk sala nr 29
Klasa II p. Elżbieta Kowalska sala nr 25
Klasa III w zastępstwie za p. B. Wcisło -
wychowawca p. Monika Kruk – Popiela
sala nr 28
Klasa IV w zastępstwie za p. A. Nawrocką - wychowawca p. Aneta Zając- Kapecka sala nr 30
Klasa V p. Justyna Pokuta sala nr 35
Klasa VI p. Maria Bednarz sala nr 40
Klasa VII a p. Ewa Oleksy sala nr 36
Klasa VII b p. Beata Hajdo sala nr 43
Klasa VIII p. Ewelina Flis sala nr 39

• W dniu 1 września odbędą się zapisy uczniów na obiady i zajęcia w świetlicy szkolnej.
  • Stołówka szkolna będzie wydawać obiady od 02.09.2021 r.
  • Świetlica szkolna czynna będzie w godzinach od 6.30 do 16.00