Warsztaty świąteczne

W dniach 24 i 25 listopada Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował warsztaty świąteczne dla uczniów klas starszych i nauczycieli. Podczas warsztatów można było stworzyć choinkę, skrzata lub gwiazdę z wikliny papierowej. Było mnóstwo uśmiechu, radości i pozytywnej energii, a praca wręcz paliła się wszystkim w rękach.

Na podziękowania zasługują wszyscy uczestnicy warsztatów: Daria Ozga, Karina Ozga, Emilia Cichy, Roksana Wójcik, Karolina Puchała, Hanna Krężel, Emilia Jasny, Klaudia Sowa, Martyna Krężel, Kamila Pocica, Julka Fojtar, Wiktoria Pietrzyk, Amelka Ćwik, Marcelina Majewska, Julka Boryczka, Amelka Trojanowska, Karina Błasik, Wiktor Trytko, Wojtek Kapecki, Klaudiusz Krawczyk oraz Kacper Gębala. W drugim dniu warsztatów nasze szeregi zasiliła grupka młodszych koleżanek i kolegów ze świetlicy, którym również dziękujemy za udział w naszym przedsięwzięciu.

Pragniemy poinformować, że kiedy nasze ozdoby świąteczne będą gotowe, to trafią do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Tarnowie.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu "Zdrowia odnowa aktywny powrót do szkoły" Projekt jest współfinansowany przez Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich.