Klasy VIIa i VIIb na wycieczce w Czarnej Tarnowskiej

15 czerwca uczniowie klasy VIIa i VIIb pod opieką pań Ewy Oleksy, Beaty Hajdo i Doroty Wojtanowskiej wybrali się do Czarnej Tarnowskiej na warsztaty kulinarne w pizzerii "Pietro Party".

Na miejscu powitał nas właściciel, pan Piotr. W pizzerii czekał na nas słodki poczęstunek, doskonała zabawa, konkursy z nagrodami przy skocznej, tanecznej muzyce, no i oczywiście... dyskoteka.
Najodważniejsi mogli poćwiczyć koordynację, refleks i sprawdzić w praktyce działanie praw fizyki jeżdżąc na nietypowych rowerach i innych dziwnych pojazdach.

Kolejnym i najważniejszym punktem programu były warsztaty robienia pizzy pod fachowym okiem pana Piotra. Uczniowie własnoręcznie robili swoje pizze, zgłębiając tajniki powstawania tej tradycyjnej włoskiej potrawy. Każdy przygotował i ugniatał ciasto, dobierał ulubione dodatki i wkładał pizze do pieca. Warsztaty zakończyły się degustowaniem zrobionej przez uczniów pizzy. Smakowała wyśmienicie!

Na koniec czekała niespodzianka - przejażdżka limuzyną, dzieki czemu niektórzy mogli się poczuć jak gwiazdy show - biznesu.

Dziekujemy panu Piotrowi i pracownikom @Pietro Party - restauracja i pizzeria za wspaniałą organizację wspólnej zabawy. Dzięki Wam wróciliśmy do domu w wyśmienitych nastrojach.