"Szczęśliwej drogi już czas...". Pożegnanie klasy ósmej

24 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania klasy ósmej oraz zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dzień rozpoczęliśmy od udziału we mszy świętej, a następnie cała społeczność szkolna udała się w asyście Pocztu Sztandarowego do szkoły, gdzie odbyła się uroczysta akademia.

W trakcie uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru, ślubowanie uczniów klasy VIII, a także pożegnanie ich przez kolegów i koleżanki z klas VII. Pani Dyrektor Wanda Patuła wręczyła wszystkim świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem dokonali wpisu do Złotej Księgi. Uczennice: Amelia Ćwik i Julia Fojtar otrzymały stypendium naukowe ufundowane przez księcia Pawła Sanguszkę, które wręczył pan Marek Ostrowski – dyrektor Administracji Realności Książąt Sanguszków. W dalszej części akademii uczniowie klasy VIII podziękowali rodzicom i nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszyscy zebrani oglądnęli prezentację zdjęć z 8-letniego życia szkolnego naszych absolwentów oraz obejrzeli pokaz akrobatyczny w wykonaniu naszych cheerleaderek: Julki Boryczki, Gabrysi Grzebieniarz, Kamili Wolskiej i Julki Zmarzły.

Gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły
i życzymy
Wam drodzy absolwenci licznych sukcesów w dalszym życiu!!