Dzień Otwarty dla Przedszkolaków

17 lutego powitaliśmy serdecznie w progach naszej szkoły gości z Przedszkola Publicznego nr 5.

Bogaty program imprezy zaczął się od spotkania z panią dyrektor Wandą Patułą. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali dla sześciolatków różnorodne atrakcje.

Na przedszkolaków czekało między innymi: Drogowe Miasteczko, zajęcia sportowe i taneczne, wspólne pieczenie (szkoda, że zdjęcia nie mogą oddać zapachu rogalików z różą!). Prawdziwą furorę zrobiły pokazy chemiczno- fizyczne, podczas których nauczyciele i asystujący im uczniowie udowodnili, jak fascynująca może być nauka. Nasi mili goście brali udział w multimedialnych zajęciach językowych, warsztatach plastycznych i zabawie z robotem. Odwiedzili gabinet pedagogiczno-logopedyczny, pracownię biologiczno-geograficzną, bibliotekę i inne miejsca w szkole.

Sądząc po zaangażowaniu i ciekawości widocznych na dziecięcych buziach, udało się przekonać naszych gości, że nauka może być zabawą i pasjonującą przygodą.

Czekamy na nowych uczniów w Szkole Podstawowej nr 10.
Do zobaczenia!

Obejrzyjcie fotorelację z tego wydarzenia.