Sukces naszych uczniów w konkursie „Maszkaron Dzieci”

W piątek, 20 września, odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie zorganizowanym przed wakacjami przez Urząd Miasta Tarnowa. Wydarzenie to miało miejsce w Sali Lustrzanej, zaś nagrody wręczała zastępczyni prezydenta pani Agnieszka Kawa. Tematem konkursu „MASZKARON DZIECI” był nowy maszkaron w przestrzeni miejskiej, wpisujący się w Tarnowski Szlak Maszkaronów. Zadaniem konkursowym było przygotowanie projektu rzeźby maszkarona z atrybutami nawiązującymi do nazwy „Maszkaron Dzieci” wraz z krótką opowieścią (mini-legendą). W owym konkursie wzięło udział blisko 50 uczniów, w tym 8 z naszej szkoły: Szymon Sterkowiec z kl. IV, Izabela Kapecka, Lena Fronk, Patrycja Kosoń i Kinga Januś z kl. V, a także uczennice klasy VIII: Gabriela Zych, Arina Hoiman i Aleksandra Kordzikowska. Trzy z nich zostały wyróżnione w kategorii klas V-VIII: Arina Hoiman, Gabriela Zych i Kinga Januś.
Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowały p. Dorota Wojtanowska i p. Justyna Pokuta.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach

Więcej na stronie: