14 626 69 58

Ochrona danych osobowych

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do osób których dane są przetwarzane o ich prawach.
W związku z powyższym, poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki w Tarnowie. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla rodziców
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla pracowników
Skip to content