Wycieczka do Ranczo Pstrągowa

W środę, 25 września, klasy piąta, szósta i siódma, wraz z opiekunami, wybrały się na jednodniową wycieczkę edukacyjno-przyrodniczą do „Ranczo Pstrągowa”. Na początek dzieci uczestniczyły w warsztatach robienia proziaków, które później zjadały ze smakiem. Następnie zwiedzaliśmy mini zoo, gdzie mieliśmy możliwość karmienia oraz głaskania zwierząt, między innymi kucyków, kóz, lam oraz osiołków. Kolejnym punktem programu było ujeżdżanie mechanicznego byka oraz podziwianie okolicy z wieży widokowej. Niesamowitą atrakcją okazał się kulig na saniach z kołami, po którym udaliśmy się na poczęstunek. Na dzieci czekały pyszne pierogi oraz ciepła herbata. Kolejnymi punktami były zjazd po torze pontonowym, który okazał się niesamowitą frajdą, oraz zabawy w parku linowym „Małpi Gaj”. Na koniec udaliśmy się z wizytą do indiańskiego namiotu tipi. Wycieczka okazała się niesamowitym przeżyciem, a dzieci, po dniu pełnym wrażeń, wróciły do domu.