14 626 69 58

Dzień otwarty w naszej szkole

We wtorek, 12 marca gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 5. Bogaty program imprezy rozpoczął się od spotkania z panią dyrektor Wandą Patułą oraz przedstawienia pt. „Baba Jaga u dentysty” w wykonaniu uczniów klasy III . Nauczyciele naszej szkoły przygotowali dla sześciolatków różnorodne atrakcje. Były to: zajęcia sportowe, plastyczne. rozwijające logiczne myślenie – kodowanie na dywanie, zajęcia literacko – muzyczne, logopedyczne oraz spotkanie w jadalni i wykonanie baranków z popcornu. Nasi mili goście odwiedzili pracownię chemiczną, bibliotekę i inne miejsca w szkole. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy chemiczne podczas których nauczyciele i asystujący im uczniowie udowodnili, że nauka jest ciekawa i fascynująca.

Sądząc po zaangażowaniu i ciekawości widocznych na dziecięcych buziach, udało się przekonać naszych gości, że nauka w szkole może być zabawą i pasjonującą przygodą.

Czekamy na nowych uczniów w Szkole Podstawowej nr 10.

Do zobaczenia we wrześniu!!

Comments are closed.
Skip to content