14 626 69 58

Dzień otwarty w naszej szkole

W ostatni wtorek marca gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 5. Bogaty program imprezy rozpoczął się od spotkania z panią dyrektor Wandą Patułą oraz występu klasy II. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali dla sześciolatków różnorodne atrakcje. Były to: zajęcia sportowe, wspólne pieczenie ciasteczek, zajęcia językowe i logopedyczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy chemiczno- fizyczne, podczas których nauczyciele i asystujący im uczniowie udowodnili, że nauka jest ciekawa i fascynująca. Nasi mili goście odwiedzili pracownię chemiczną, bibliotekę i inne miejsca w szkole.

Sądząc po zaangażowaniu i ciekawości widocznych na dziecięcych buziach, udało się przekonać naszych gości, że nauka w szkole może być zabawą i pasjonującą przygodą.

Czekamy na nowych uczniów w Szkole Podstawowej nr 10.

Do zobaczenia we wrześniu!!

Więcej zdjęć można obejrzeć w Fotogalerii

Comments are closed.
Skip to content