14 626 69 58

Jesteśmy w TLD Junior!

To już XII edycja Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.

W tym roku organizatorzy po raz pierwszy zaprosili szkoły podstawowe, tworząc Tarnowską Ligę Debatancką Junior.

Jesteśmy w gronie 8 szkół rozpoczynających swoją przygodę z TLD – wspaniałym projektem, który wszechstronnie rozwija młodych ludzi; integruje, edukuje, ucząc sztuki i kultury debatowania, bezcennej we współczesnym świecie.

Za nami już konferencja prasowa, której gośćmi były: wiceprezydent Tarnowa Bogumiła Porębska oraz siostry Aleksandra i Natalia Kałuckie – wybitne zawodniczki we wspinaczce sportowej. Spotkanie prowadził twórca i organizator TLD – Marcin Lewandowski.

A nasz były uczeń Kacper Kudła, doświadczony debatant, odwiedził klasę 8., aby opowiedzieć, czym jest debata okswordzka i jak udział w TLD zmienił jego życie. Obiecał nam współpracę i fachowe wsparcie w TLD Junior.

Dziękujemy!

Comments are closed.
Skip to content