14 626 69 58

Podsumowaliśmy naszą pracę w I półroczu

W czwartek, tuż przed feriami odbyło się podsumowanie działalności szkoły w I półroczu.

Cała społeczność szkolna zebrała się na uroczystym apelu, by usłyszeć jak bardzo aktywnie pracowali uczniowie, nauczyciele i rodzice w I semestrze roku szkolnego 2023/2024. Pani Dyrektor przedstawiła wyniki w nauce poszczególnych klas, indywidualne osiągnięcia uczniów oraz wręczyła dyplomy i nagrody za udział w następujących konkursach:

Szkolny Konkurs Ortograficzny:

Turniej „dwójek” w piłce siatkowej klas 4 – 6 zorganizowany przez nauczycieli w – f oraz Samorząd Uczniowski:

Wręczono również nagrody za udział w konkursie na stroik świąteczny, ogólnopolski konkurs „Cukierek za życzliwość” oraz symboliczne dyplomy za udział w akcji „Kolędnicy Misyjni”.

Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim owocnej pracy oraz zachęciła do osiągania kolejnych sukcesów w II półroczu. Przypomniała również o zasadach bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii i życzyła udanego wypoczynku.

Comments are closed.
Skip to content