14 626 69 58

Tirek krokodylek w naszej szkole – projekt edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”.

Dbając o bezpieczeństwo uczniów, włączyliśmy się do akcji pod nazwą „BEZPIECZNA SZKOŁA KROKODYLKA TIRKA”, skierowanej do klas I-III. Jest to autorski projekt edukacyjny organizowany przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego. Głównym celem projektu jest kształtowanie świadomości dzieci w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz promowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, a w konsekwencji ochrona jego najmłodszych uczestników.

Nasza szkoła nagrała krótki film  związany z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, który zawierał trzy wątki – zasady, reguły i przepisy obowiązujące w ruchu drogowym: pieszych, kierujących pojazdami oraz rowerzystów.

Praca konkursowa rozpatrywana w kategorii klas I, w której uczniowie naszej szkoły brali  udział została nagrodzona upominkami edukacyjno-odblaskowymi.

Przedstawiamy nagrany filmik i życzymy bezpiecznego roku szkolnego 2023/2024.

Comments are closed.
Skip to content