Egzamin ósmoklasisty coraz bliżej

Egzaminy ósmoklasisty startują już 23 maja. To ostatni moment, aby skorzystać z próbnych arkuszy i sprawdzić swoje umiejętności przed tym ważnym wydarzeniem.

Na platformach Dyktanda.pl i Mathematics.live można skorzystać z bezpłatnych próbnych egzaminów ósmoklasisty dla wszystkich zainteresowanych uczniów ósmej klasy.

Dostępnych jest 34 arkusze z języka polskiego i matematyki, które zostały przygotowane we współpracy z doświadczonymi egzaminatorami.

Próbne egzaminy ósmoklasisty składają się z różnych rodzajów pytań, zarówno otwartych, jak i zamkniętych, umożliwiając uczniom gruntowne przygotowanie do prawdziwego egzaminu. Wszystko, co powinniście wiedzieć o próbnym egzaminie ósmoklasisty, znajdziecie na stronie internetowej: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/.

Wykorzystanie próbnych egzaminów to doskonała metoda na rozwinięcie pewności siebie i zniwelowanie stresu podczas prawdziwego egzaminu.

Zachęcamy wszystkich uczniów klas ósmych do skorzystania z tej oferty!