14 626 69 58

„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”

21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2023/24 i pożegnali klasę ósmą. Uroczystość, jak zwykle, była mieszanką tradycji i nowoczesności. Pani dyrektor Wanda Patuła z wychowawczynią Marią Bednarz wręczyły absolwentom świadectwa i nagrody. Troje uczniów – ze średnią powyżej 5,0 – wpisało się do pamiątkowej Złotej księgi. Byli to: Emilia Kukiełka, Wiktor Kozioł i Nadia Dysiewicz. Emilia i Wiktor otrzymali również Stypendium Księcia Pawła Sanguszki. Świadectwo z wyróżnieniem uzyskali także: Wojciech Kapecki i Filip Lis. W krótkim programie artystycznym absolwenci zaprezentowali swoje talenty, m.in.: wokalny – Emilia Kukiełka i taneczny – Milena Zdrzalik w pięknej pożegnalnej rumbie.

Zakończenie klasy ósmej to mieszanka uczuć: satysfakcja z ukończenia szkoły, smutek rozstania z tymi, z którymi łączą więzy sympatii, radość z wakacji i nadzieja, że przyszłość okaże się pomyślna. Ósmoklasistom życzymy wszystkiego najlepszego na nowych drogach, a wszystkim – bezpiecznych i beztroskich wakacji!

Comments are closed.
Skip to content