14 626 69 58

Nasi uczniowie na wystawie w Akademii Nauk Stosowanych

W ubiegłym tygodniu uczniowie kl. 8a wzięli udział w wystawie tematycznej „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”, w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Wystawie towarzyszyły prelekcje przedstawicieli służb mundurowych, ukazujące ciężką służbę ludzi, którzy często z narażeniem własnego życia wykonują niestrudzenie swoje obowiązki, zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Młodzi ludzie z wielu tarnowskich szkół mieli także okazję zapoznać się z tajnikami pracy strażaków, policjantów, żołnierzy, ratowników medycznych oraz służby więziennej, biorąc udział w pokazie sprzętu i bezpośrednich rozmowach z przedstawicielami poszczególnych formacji mundurowych. Inicjatorem udziału w wystawie i towarzyszących przedsięwzięciach była Jolanta Żurowska, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i historii w SP 10

Więcej zdjęć z wystawy można obejrzeć w Fotogalerii

Comments are closed.
Skip to content