14 626 69 58

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023

 

 

SZKOŁA JUŻ NAS WOŁA, SZKOŁA NAS ZAPRASZA…

Uśmiechnięci, wypoczęci i pełni energii wkroczyliśmy w nowy rok szkolny 2022/2023. Rozpoczęciu roku szkolnego tradycyjnie towarzyszyła msza św., po której uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły. Na sali gimnastycznej zainaugurowaliśmy rok szkolny. Na początku głos zabrała dyrektor szkoły, p. Wanda Patuła, szczególnie serdeczne słowa kierując do najmłodszych uczniów, zaczynających swoją przygodę z edukacją, dla których nadchodzi czas wielkich zmian w życiu.

Następnie krótki program artystyczny przedstawili uczniowie z klasy VIIIa i III, gdzie na wesoło przywitali nowy rok szkolny. Uczniowie przypomnieli również o przypadającej w tym roku 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej, podkreślając heroizm Polaków walczących o wolność Ojczyzny. Była to chwila refleksji nad życiem i zadumy nad ludzkim losem. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami, którzy powitali ich i przekazali najważniejsze informacje dotyczące nowego roku szkolnego.

Część artystyczną przygotowały: p. Ewa Oleksy, p. Aneta Zając- Kapecka oraz p. Ewelina Flis.
Dekorację wykonała p. Dorota Wojtanowska i Anna Olszówka.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą,
odnajdywaniem siebie oraz rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.
Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i wielu przyjaźni!

Comments are closed.
Skip to content