14 626 69 58

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

10 listopada 2023  r. w naszej szkole odbyła się uroczysta ceremonia, podczas której pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami. Społeczność szkolna wraz z rodzicami zgromadziła się, by uroczyście przyjąć do grona uczniów naszych najmłodszych kolegów i koleżanki. Przed pocztem sztandarowym pierwszaki ślubowały być wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami oraz przyjaciółmi.

Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Wanda Patuła dokonała uroczystego pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki w Tarnowie.

W prezencie od rodziców dzieci otrzymały podkładki do siedzenia podczas zabaw na podłodze.

Po oficjalnej części uroczystości rodzice zorganizowali dla nowo pasowanych uczniów i zaproszonych gości wspaniały poczęstunek. Był tort i inne słodkości.

DZIĘKUJEMY!

Comments are closed.
Skip to content