14 626 69 58

Uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości

8 listopada w godzinach popołudniowych odbyła się w naszej szkole Wieczornica, na którą zostali zaproszeni Sybiracy ze Związku Sybiraków i Rodzice uczniów naszej społeczności szkolnej. Montaż słowno- muzyczny w wykonaniu uczniów klasy 7 i 8 przy akompaniamencie szkolnego chóru wprowadził nas w nastrój podniosły, patriotyczny i dostojny. Wspólnie śpiewane pieśni przez Sybiraków, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników szkoły i uczniów jeszcze bardziej zintegrowały naszą społeczność szkolną. Następnego dnia odbyła się akademia z okazji Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Scenariusz przygotowała p. Jolanta Żurowska, wybór wierszy i aranżację przygotowały wychowawczynie klasy 8 i 7, p. M. Bednarz i p. J. Pokuta, przygotowanie chóru – p. E. Flis, dekorację wykonały p. Anna Olszówka i p. Aneta  Zając – Kapecka.

Comments are closed.
Skip to content