14 626 69 58

Klasa VI na warsztatach polonistycznych

1 czerwca 2023 r. uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią Justyną Pokutą wzięli udział w interesujących warsztatach polonistycznych, które odbyły się w ramach projektu dyplomowego ,,Lektura – wyobraźnia – interpretacja” realizowanego pod opieką dra hab. Michała Nawrockiego, profesora Akademii Tarnowskiej.

To właśnie w Dzień Dziecka nasi uczniowie mogli rozwinąć skrzydła wyobraźni i spróbować swoich sił w tworzeniu bohatera literackiego podczas tych warsztatów, które odbyły się w Bibliotece Pedagogicznej, a zostały przeprowadzone przez studentki realizujące wspomniany projekt wraz z jego opiekunem oraz przy współpracy z Biblioteką Pedagogiczną i Wydawnictwami Akademii Tarnowskiej.

Dziękujemy za inspirujące spotkanie i serdeczną atmosferę.

Comments are closed.
Skip to content