14 626 69 58

Warsztaty edukacyjne „Bezpieczny przejazd”

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych „Bezpieczny przejazd” przeprowadzonych przez przedstawicieli kolei. Podczas spotkania dzieci uczyły się podstawowych zasad przekraczania przejazdów kolejowo-drogowych, poznawali znaki, a także dowiadywali się, czego nie wolno robić na terenie kolejowym. Prowadzący spotkanie zaprezentowali filmy edukacyjne, nasi uczniowie uczestniczyli też w grach i zabawach z konkursami. W trakcie zajęć uczestnicy otrzymali gry edukacyjne, kolorowanki, odblaski i inne gadżety. Klasa 7 zapoznała się z ofertą edukacyjną szkół przygotowujących do pracy na kolei. Zajęcia były nie tylko pouczające, ale również ciekawe i dostosowane do danej grupy wiekowej. Dziękujemy za interesujące i pouczające zajęcia.

Comments are closed.
Skip to content